Vážení zákazníci,

zdraví je v těchto časech nejvyšší prioritou nás všech. Situace ohledně pandemie koronaviru Covid-19 se vyvíjí velmi dynamicky společně s nařízeními vlády ČR. 

Naším cílem je být tu pro Vás a vaše malé miláčky. Nechceme však za žádnou cenu ohrozit zdraví vaše nebo vašeho dítěte a vystavit vás další stresové situaci. Naše zdravotnictví nyní zažívá těžkou zkoušku a my jsme přesvědčeni, že každý kontakt může být nyní rizikový. Za současného stavu nedostatku ochranných a dezinfekčních prostředků Vám bohužel nejsme nyní schopni bezpečně zapůjčit žádné pomůcky. Prioritně jsou tyto prostředky potřeba u složek IZS a zdravotnických pracovníků, kteří jsou nasazeni v boji s následky této pandemie. Mnoho materiálu chybí také v dalších odvětvích jako je potravinářství a dopravě. Prioritou je nyní stabilizace situace a my k tomu chceme alespoň tímto způsobem přispět. 

Z uvedených důvodů do odvolání PŘERUŠUJEME PROVOZ PŮJČOVNY.   

Jakmile budeme schopni Vám opět poskytovat 100% služby, budeme Vás informovat. Můžete nám zanechat kontaktní údaje níže. V případě jiných dotazů pište prosím zde. 

Pokud máte v nejbližší době vracet zapůjčené pomůcky, budeme Vás informovat o dalším postupu individuálně. 

                                                                      Děkujeme za pochopení a přejeme vše dobré

                                                                      Hanka – Půjčovna kojeneckých potřeb.cz

 

CHCI ZASLAT INFORMACI K ZAHÁJENÍ PROVOZU

14 + 8 =